Ultimate magazine theme for WordPress.

आइएमई लाइफ इन्स्योरेन्सको ब्रान्ड एम्बेस्डरमा मनिषा कोइराला

82

काठमाण्डाै – आइएमई लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीको ब्रान्ड एम्बेस्डरमा अभिनेत्री मनिषा कोइरालालाई नियुक्त गरिएको छ । उनी आइएमई लाइफको जीवन बीमाको ब्रान्ड दूतको भूमिकामा रहने छिन् ।

काठमाण्डौमा आयोजित एक कार्यक्रमकाबीच कम्पनीका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत कवि फ्याल र नायिका मनिषा कोइरालाले सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेका हुन् । कोइरालाले आइएमई लाइफको ब्रान्ड तथा यसको मूल्यमान्यतालाई सशक्त प्रतिनिधित्व गर्ने बताइएको छ।

साथै आइएमईकाे डिजिटल प्रविधि ‘आइएमई साथ बुट’मार्फत विश्वका जुनसुकै ठाउँबाट कम्पनीको सेवासम्बन्धी जानकारी लिन सकिने भएको छ । यो प्रविधिको प्रयोगका लागि आइएमईले च्याटबुट नामको प्रणालीलाई प्रयोगमा ल्याएको छ । आइएमईले देशभरका नागरिकलाई बीमाबारे जागरुक बनाउने प्रतिवद्धता जनाएको छ ।

Comments
Loading...