Ultimate magazine theme for WordPress.

साझा पार्टीले भोली खुलामञ्चमा खाना खुवाउने, भन्योः ‘हेरौँ कसरी रोक्दो रहेछ’

86

काठमाडौं, कार्तिक १८–

केही परोपकारी समूहहरूले महिनौँदेखि काठमाडौँ खुलामञ्चमा यो संकटको घडीमा रोजगारविहीन असहायहरूलाई खाना खुवाउँदै आइरहेका छन् । तर त्यसलाई रोक्न काठमाडौँ महानगरपालिकाले निर्देशन नै दिएको छ । महानगरको यस्तो निर्देशनप्रति साझा पार्टीले घोर भर्त्सना गरेको छ ।

पार्टीका प्रवक्ता शरदराज पाठकद्धारा जारी विज्ञप्तीमा मानिवय कार्यलाई रोक्ने निर्देशनको कडा शब्दमा बिरोध गरिएको छ । साझाले कोरोना संक्रमणका कारण श्रमिक तथा असहायहरू भोकभोकै मर्नु पर्ने अवस्था सृजना भएका बेला सरकार स्वयंले आफ्ना सम्पूर्ण संयन्त्र परिचालन गरेर उनीहरूको हेरचाह गर्नु पर्नेमा उल्टो नागरिक स्तरबाट भइरहेको परोपकारी कार्य समेत रोक्न निर्देशन दिनु अमानवीयताको पराकाष्ठा भएको बताएको छ ।

Comments
Loading...